Z NOWYMI DRZWIAMI I ZE STARYMI DRZWIAMI.

Sądzą państwo, że mamy złą sytuację, ale zapewniam państwa, że nasze spostrzeżenia są poprawne. Wygląda na to, że nasz portfel zamówień odwraca się na korzyść tradycyjnych drzwi wejściowych.
Osobiście nie przeszkadza mi to, jakie drzwi muszę wyprodukować, jak powiedziałem na moich poprzednich blogach, że mam szczęście, ponieważ robię coś, co sprawia mi radość. Muszę jednak powiedzieć, że mam skłonność do tradycyjnych, bardziej wymagających drzwi, co sprawia, że ich funkcjonalność jest większa. Podoba mi się ten proces, a także dobrze zapowiadająca się praca, która daje mi poczucie spełnienia.

Dostrzegam zalety tradycyjnych drzwi z litego drewna pod względem trwałości.

Radzę moim klientom, aby poszli o krok dalej i wykonali swoje nowe drzwi wejściowe o grubości 54 mm w porównaniu ze standardowymi drzwiami o grubości 44 mm, co stanowi o ich wyjątkowości.
Wszyscy cenimy sobie lepsze bezpieczeństwo, lepszy wygląd, lepsze samopoczucie, gdy drzwi są zamknięte można poczuć różnicę.

Dostajesz za co płacisz i myślę, że jest to warte dodatkowej drogi.


Wiem, że tradycyjne drzwi z półki gotowe do użytku są również dobrą wartością i stanowią piękne drzwi wejściowe, po raz kolejny jest to moja normalna rada, że należy dbać o drzwi. Konserwacja za każdym razem zapewni Ci bardzo dobry poziom opieki.
Istnieją produkty, które są bardzo dobre do ochrony przed promieniowaniem UV, bardzo ważna jakość, którą należy mieć w produkcie używanym do ochrony wszelkich drewnianych drzwi wejściowych lub mebli ogrodowych.

Firmy, które zapewniają gotowe do drzwi są różne, niektóre są lepsze od innych, jak pracowałem na większości i myślę, że wiem, co jest najlepsze, ale wszystkie mają jedną rzecz wspólną, wszyscy fornirują swoje drzwi, i dlatego należy dbać o drzwi, które kupujesz.

W szczególności, jeśli drzwi są pod wpływem wszelkiego rodzaju warunków atmosferycznych, grad, deszcz lub śnieg, zimno, gorąco biedne drzwi frontowe biorą cały ciężar tego, co pogoda może na nie rzucić.
Kiedy miałem okazję spojrzeć na drzwi uszkodzone, wiedziałem że nie został potraktowany prawidłowo, stwierdzam często, że spód drzwi nie ma żadnych uszczelniaczy aby zapobiec przedostaniu się wilgoci. Jak tylko to się stanie, będziesz szczęśliwy, jeżeli uratujesz drzwi.
Ja sam staram się ulepszać wszystkie drzwi, które sprzedaję. Gdy dopasowujemy drzwi do ościeżnicy zawsze trzeba je skrócić lub wydłużyć i to jest coś, co muszę robić bardzo często. Przy redukcji lub przedłużeniu zamieniam dolną część drzwi na solidną klapę na ok. 15/20 mm. Jest on przyklejony do dolnej części drzwi na całej szerokości i nie widać, żeby klienci zauważyli. Zwiększa to jednak odporność drzwi na wnikanie wody, na całej długości i w związku z tym drewno, z którego mam pełnowymiarowe włókno, nie jest wystawione na działanie wody. Ze stylów, które mają otwarte końcówki, jeśli nie są poddawane impregnacji, ulegają bardzo szybkiemu rozkładowi.
Zawsze chętnie świadczę usługi na wysokim poziomie i zapewniam wysokiej jakości drzwi wejściowe. Kiedy do nas przyjeżdżają a wszystko wygląda wspaniale, pamiętaj, że nasze zabiegi są krótkotrwałe i trzeba je kontynuować. Jeśli chcesz osiągnąć pożądany efekt, musisz zapewnić wymagane traktowanie, ponownie często jestem pytany, na ile będzie wystarczyć, moja odpowiedź jest zawsze taka sama, to zależy od tego, jak dobrze będziesz się nimi opiekował.